Херсон °C

Рядові поліції з Херсонського факультету ОДУВС перемогли в турнірі з рукопашного бою

Новости » Спорт
0
23 лютого в Херсоні на базі Херсонського факультету ОДУВС відбувся регіональний турнір з прикладного рукопашного бою. Організатором змагань виступили Херсонська обласна федерація прикладного рукопашного бою, Херсонський обласний спортивний клуб бойових мистецтв «Скіф» за безпосередньої участі Херсонського факультету. Про це йдеться на сторінці навчального закладу в Фейсбук.
У відповідності з програмою змагань спортсмени змагалися у восьми вагових та семи вікових категоріях. Також програма змагань передбачала боротьбу удвох розділах − «Вільний двобій» (поєдинки в усіх вікових (вагових) категоріях) та «Прикладний двобій-1» − «Техніка самозахисту». Всього у змаганнях брали участь більше 70 спортсменів спортивного клубу та інших спортивних команд міста, в тому числі і шість курсантів Херсонського факультету.
Всі курсанти нашого підрозділу виступали в розділі «Вільний двобій» і фактично кожен з них став переможцем чи призером змагань. Так, перші місця здобули рядовий поліції Прохода Денис (вікова категорія 18+ років, вагова категорія − 75 кг) та рядовий поліції Легкий Юрій(вікова категорія 17-18 років, вагова категорія − 65 кг).
Другі місця посіли рядовий поліції Катран Ян(вікова категорія 18+ років, вагова категорія − 70 кг) та рядовий поліції Богданов Євген (вікова категорія 18+ років, вагова категорія − 80+ кг).
Бронзовими призерами стали рядовий поліції Соловей Максим (вікова категорія 18+ років, вагова категорія − 70 кг) та рядовий поліції Зіньковський Данило (вікова категорія 17-18 років, вагова категорія − 65 кг).
Переможців та призерів нагородили медалями та дипломами. Приєднуємося до вітань переможців, бажаємо їм успіхів у навчанні та подальших спортивних перемог.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: