Херсон °C

На Херсонщині відбулися фінальні змагання відкритого чемпіонату з футзалу серед команд ветеранів-чоловіків

Новости » Спорт
0

На Херсонщині відбулися фінальні змагання відкритого чемпіонату з футзалу серед команд ветеранів-чоловіків30 березня в місті Берислав в спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергєєва відбулися фінальні змагання відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів-чоловіків 50+ у програмі обласної Колосіади Херсонщини «ЛІГА СІЛЬСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ» 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ТО ВФСТ «Колос» у Херсонській області.

Змагання проводили територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області спільно з громадською організацією «Асоціація ветеранів футбольного клубу «Кристал», ветеранів футболу міста Херсона та Херсонської області», за організаційної підтримки районної КДЮСШ ім. В.К.Сергєєва, місцевої організації ГО «ВФСТ «Колос» та ГО «Асоціація футболу і футзалу Бериславського району».

До змагань допускалися футзальні аматорські команди ветеранів колективів фізкультури підприємств, організацій, закладів та установ агропромислового комплексу та сільської гуманітарної сфери, сільських, селищних, міських, у тому числі ОТГ, районних, галузевих, спортивних, футбольних, фізкультурно-спортивних клубів тощо, що є цьогорічними та/або минулорічними чемпіонами і призерами чемпіонатів районів, укомплектовані футзалістами - аматорами 1969 року народження і старшими (50+).

Усього в турнірі взяли участь 5 кращих ветеранських команд цього віку Херсонщини, а саме: збірна Високопільського району, «Надія» Іванівська селищна ОТГ, «Чкаловець» село Чкалове Новотроїцького району, «Тандем» м. Таврійськ, «Ветеран» Бериславський район.

Змагання проводилися за коловою системою в одне коло.

Результати змагань:

«Ветеран» - збірна Високопільщини – 0:1,

«Тандем» - «Чкаловець» – 7:1,

«Надія» - «Ветеран» – 1:2,

збірна Високопільщини - «Тандем» – 1:2,

«Надія» - «Чкаловець» – 2:2,

«Ветеран» - «Тандем» – 1:3,

«Чкаловець» - «Ветеран» – 0:2,

«Тандем» - «Надія» – 1:0,

«Чкаловець» - «Ветеран» – 1:2,

збірна Високопільщини - «Надія» – 3:0.

У підсумку команда «Тандем» м. Таврійськ обіграла усіх суперників, забивши 13 м’ячів і пропустивши 3, набрала 12 очок і стала Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів 50+ обласної Колосіади «Ліга сільських чемпіонів» 2019 року.

Чемпіонство здобули Ігор Штихар (капітан і тренер-представник команди), Юрій Сорочинський, Юрій Субота, Олександр Перевертайло, Микола Рубан, Сергій Козачук, Максим Котляр та Володимир Орел.

Срібний призер – збірна Високопільського району (тренер-представник Іван Нойок), бронзовий – «Ветеран» Бериславський район (тренер-представник Валерій Левченко).

Усі команди-призери були нагороджені пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів, гравці команд - призерів золотими, срібними та бронзовими медалями та дипломами відповідних ступенів територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області та громадської організації «Асоціація ветеранів футбольного клубу «Кристал», ветеранів футболу міста Херсона та Херсонської області».

Вручали нагороди переможцям і призерам перший віце-президент громадської організації «Асоціація ветеранів футбольного клуба «Кристал», ветеранів футболу міста Херсона та Херсонської області», майстер спорту України з футболу, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Анатолій Жосан та В’ячеслав Роль, голова ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: