Херсон °C

«Енергія» перемогла «Мир» з рахунком 1:0

Новости » Спорт
0

15 травня команди другої ліги догравали перенесені з причини проведення виборів Президента України матчі 21 туру. Новокаховська «Енергія» в гостях у Горностаївці перемогла «Мир» з рахунком 1:0. Передає online Нова Каховка.

Єдиний і переможний гол на 28 хвилині першого тайму забив вихованець новокаховського футболу Валерій Доля.

Дві попередні гри між цими командами виграли горностаївці: 27 серпня вдома вони виграли з рахунком 2:1, а в Новій Каховці 27 жовтня енергетики також мінімально програли мирянам з рахунком 0:1.

Тож третя гра стала втішним призом для новокаховчан у цій "сусідській суперечці”.

Наступну гру наша команда також проведе на виїзді 19 травня. У Кременчузі її буде екзаменувати лідер групи "Б” "Кремінь”.