Херсон °C

Єлизавета Мерешко встановила новий рекорд Світу

Новости » Спорт
0

Херсонські спортсмени посіли з вадами опорно-рухового апарату вибороли найвищі місця на Кубку України з плавання. Про це йдеться на сайтіУправління молоді т спорту Херсонської міської ради.

 

У м. Кам’янське на початку травня відбувся Кубок України з плавання серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, у якому взяли участь 176 спортсменів з 21 області України.

Херсонську дитячо-юнацьку спортивну школу № 6 Херсонської міської ради представляло 4 вихованця відділення з плавання: Мерешко Єлизавета, Межерицький Сергій, Бикова Євгеннія та Федкевич Роман, їх тренер – Заслужений тренер України Бенедик Елла Дмитрівна.

За результатами змагань вихованці ДЮСШ № 6 вибороли наступні призові місця.

Мерешко Єлизавета – п’ять перших місць на дистанціях: 50, 100, 400 метрів вільним стилем, 200 метрів комплексним плаванням, 100 м метрів на спині; друге місце на дистанції 100 метрів брасом та третє місце 50 метрів батерфляєм. Також Єлизавета встановила новий рекорд Світу на дистанції 100 метрів вільним стилем. Межерицький Сергій став чемпіоном на дистанціях: 50 і 100 метрів на спині, 400 метрів вільним стилем; другим на дистанціях 50 і 100 метрів вільним стилем; Бикова Євгенія виборола друге місце на дистанції 400 метрів вільним стилем.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: