Херсон °C

Херсонці показали кращий результат

Новости » Спорт
0

Херсонці показали кращий результат6-7 липня в Києві в Центрі олімпійської підготовки «Конча-Заспа» відбулись Всеукраїнські змагання з метань пам’яті Заслужених тренерів України Л.Смелоша і А.Кончіца, повідомляє Херсонська обласна рада.

У них взяли участь два спортсмени КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради –Ірина Новожилова(Майстер спорту України міжнародного класу) іДанило Федоров(кандидат у майстри спорту).

У метанні молота серед жінок Іринапосіла друге місце з результатом 71 м 51 см, і виконала міжнародний норматив для участі в чемпіонаті світу з легкої атлетики, який відбудеться наприкінці вересня в Досі (Катар).

ЮніорДанило Федороввиступив у віковій групі (молодь до 23 років). Метаючи дорослий снаряд 7,260 кг,Данило переміг, і вперше виконав норматив Майстра спорту України, показавши результат 70 м 19 см. Таким чином,Данилоздобув собі «путівку» на Чемпіонат Європи серед юніорів в Швеції, який стартує через 10 днів.

Вітаємо з чудовим спортивним результатом наших спортсменів, які вибороли право відстоювати гідність України та Херсонщини на міжнародній арені!

Вдячні тренеру ХШВСМ – Заслуженому тренеру УкраїниВладиславу Піскуновуза професійність та виховання чемпіонів!

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: