Херсон °C

Вихованка Новокаховської тенісної школи успішно стартувала на турнірі в Швеції

Новости » Спорт
0

Вихованка Новокаховської тенісної школи успішно стартувала на турнірі в ШвеціїВихованка Новокаховської тенісної школи Ангеліна Калініна, яка зараз проживає і тренується в Києві, успішно стартувала на турнірі WTA challenger з призовим фондом 125 000 $ Swedish Open в Бостаді, Швеція.

У першому колі її суперницею стала 21-річна тенісистка з Швейцарії Джилл Тайхманн, посіяна на турнірі №2 і входить в ТОП 100 світового рейтингу.

Матч проходив під диктовку української спортсменки, яка за 1 годину 15 хвилин здобула перемогу в двухсетовому поєдинку: 6-4; 6-1. По ходу зустрічі Ангеліна реалізувала всі 4 брейк-пойнта і не програла жодного гейму на своїй подачі.

У 2-му колі Калініна зустрінеться з досвідченою 26-річною польською тенісисткою Катаржиной Кавой.

У квітні новокаховчанка вже грала проти Кави в чвертьфіналі 80-тисячника в США і зазнала поразки в 3-х сетах.