Херсон °C

У Скадовську відбудуться змагання з аматорського плавання «Скадовськ – острів Джарилгач»

Новости » Спорт
0

У Скадовську відбудуться змагання з аматорського плавання «Скадовськ – острів Джарилгач»24 серпня 2019 року у Скадовську вперше відбудуться змагання з аматорського плавання «Скадовськ – острів Джарилгач».

Проведення змагань має за мету популяризацію плавання, здорового способу життя та творчого спортивного дозвілля, а також популяризацію Скадовська як курортного міста.

Загальне керівництво змагань здійснює Організаційний комітет Скадовської міської ради за підтримки громадських організацій.

Оргкомітет запрошує всіх бажаючих до участі у змаганні та пропонує знайомитись з Положенням, базовими правилами, умовами участі, програмою змагань.Ця та інша інформація розміщена на офіційному сайті міської ради.

Секретар міської ради наголосив, що імена спортсменів, які здолають відстань від Джарилгача до міської набережної будуть занесені до почесного списку, а кожен учасник запливу має отримати іменний значок та приз.

«Щороку їх число має збільшуватись, престижно і почесно має бути для громади потрапити до лав витривалих та сміливих плавців», – додав Олег Миколайович.

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: