Херсон °C

Краща спортивна сільська об’єднана територіальна громада 2019 року Херсонщини

Новости » Спорт
0

9 вересня в місті Бериславі у спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання ІІ етапу першої обласної Колосіади Херсонщини «Краща сільська спортивна сільська/селищна об’єднана територіальна громада Херсонщини 2018 року», яку проводила територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області спільно з громадською організацією «Херсонське обласне відділення громадської організації «Національний олімпійський комітет України». Йдеться у повідомленні на сайті «Спорт один для всіх».

В урочистому відкритті Ігор та фінальних змаганнях взяли участь більше 350 учасників, тренерів, суддів, офіційних представників з 9 сільських і селищних громад ОТГ Херсонщини.

Команди змагались за звання переможців у 9 видах спорту: 6 командних першостях – в естафеті з ігрових видів спорту серед спортивних родин, волейболі (жінки, чоловіки), футзалі (жінки, чоловіки) і перетягуванні канату (чоловіки) та 4 особистих першостях – гирьовому спорті (жінки, чоловіки), настільному тенісі (жінки, чоловіки), шашках (жінки, чоловіки) та шахах (жінки, чоловіки).

Організатори змагань у Регламенті проведення Колосіади передбачили практично гендерний парітет у видах спорту прогами Колосіади: тільки у перетягуванні канату змагалися чоловіки, а у всх інших видах програми і жінки, і чоловіки.

За підсумками змагань переможцями Колосіади в особистих першостях стали:

Шашки: серед жінок - Юлія Гришко (Іванівська селищна ОТГ), серед чоловіків - Андрій Дудкін (Великокопанівська сільська ОТГ).

Шахи: серед жінок - Наталія Заікіна (Тавричанська сільська ОТГ), серед чоловіків - Петро Радиш (Іванівська селищна ОТГ).

Гирьовий спорт: серед жінок - у ваговій категорії до 63 кг Наталія Кучмій (Новорайська сільська ОТГ), у ваговій категорії понад 63 кгАліна Ахмедова (Великокопанівська сільська ОТГ), серед чоловіків - у ваговій категорії до 78 кг Олександр Шульженко (Тавричанська сільська ОТГ), у ваговій категорії понад 78 кг Максим Бобир (Новорайська сільська ОТГ);

Настільний теніс: серед жінок - Яна Зик ((Тавричанська сільська ОТГ), серед чоловіків - Богдан Кувалдін (Великокопанівська сільська ОТГ).
У командних першостях:

Спортивні родини – спортивна родина Олйників (батько Сергій, мати Світлана, дочка Вікторія) з Присиваської сільської ОТГ;

Перетягування канату – команда Тавіричанської сільської ОТГ у складі: Олександр Демченко, Сергій Курчинський, Михайло Заікін, Віктор Ткаченко, Артем Литвин, Юрій Гречка (голова сільської ради ОТГ);

Волейбол (жінки) – команда Хрестівської сільської ОТГ у складі: Вікторія Дацюк Маргарита Дацюк, Вікторія Ротар, Юлія Боголюб, Ольга Жук, Ольга Духнівська, Світлана Левицька;

Волейбол (чоловіки) – команда Хрестівської сільської ОТГ у складі: Михайло Дацюк, Іван Дацюк, Олександр Барановський, Олександр Боголюб, Євген Зілецький, Володимир Ліфінцев, Артем Юськов, Іван Тертичний.

Футзал (жінки) – команда Присиваської сільської ОТГ у складі: Маргарита Гречкосій, Світлана Молдаван, Ольга Поліщук, Інна Ваняєва, Людмила Стрелюк, Марина Бараненко елеонора федорчук.

Футзал (чоловіки) – команда Хрестівської сільської ОТГ у складі: Емрах Музаффаров, Ельдар Музаффаров, Олександр Степанов, Іван Шелест, Андрій Брушневський, Денис Рубан.

Загальнокомандна першість проводилися у трьох лігах: І ліга – збірні ОТГ з населенням понад 7 тисяч зареєстрованих жителів, ІІ ліга – збірні ОТГ з населенням від 4,5 і до 7 тисяч жителів і ІІІ ліга – збірні ОТГ з населенням менше 4,5 тисяч жителів.

Переможцями загальнокомандної першості серед команд у лігах стали: І ліга (3 збірні) - збірна Іванівської селищної ОТГ (голова селищної ради Віталій Дебелий); ІІ ліга (3 збірні) - збірна Хрестівської сільської ОТГ (голова сільської ради Олексій Троян); ІІІ група (3 збірні) - збірна Тавричанскої сільської ОТГ (голова сільської ради Юрій Гречка).

В абсолютній першості перемогла і здобула звання «Краща спортивна сільська/селищна об’єднана територіальна громада Херсонщини 2019 року» – Тавричанська сільська ОТГ (голова сільської ради Юрій Гречка).

Переможці Колосіади були нагороджені дипломами, медалями, кубками ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області та подарунками обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Зазначимо також, що з 19 по 22 вересня 2019 року в селищі Ворохта Івано-Франківської області відбудуться Всеукраїнські спортивні змагання громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» серед збірних команд сільських і селищних ОТГ. Представляти Херсонську область буде збірна Тавричанської сільської ОТГ.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: