Практично на всіх комунальних закладах Херсонщини спробували нагріти руки на ціні на газ
Колишньому посадовцю загрожує 8 років позбавлення волі
12:52
В Херсонской области более трехсот водителей получили допуск к перевозке опасных грузов
Больше новостей

Єлизавета Мерешко у перший день чемпіонату світу з параолімпійського плавання здобула дві медалі

Новости » Спорт
0

9 вересня у Лондоні (Великобританія) стартував чемпіонат світу з плавання серед спортсменів-паралімпійців.

Близько 600 спортсменів з 60 країн світу беруть участь у цьому вирішальному перед Токіо-2020 чемпіонаті світу. Цей чемпіонат світу у Лондоні-2019 стане дев’ятим за рахунком чемпіонатом світу з плавання, що проводиться під егідою Міжнародного паралімпійського комітету.

Серед складу національної збірної команди України, що виступає у кількості 43 паралімпійців, 27 спортсменів – з ураженням опорно-рухового апарату, 15 - з порушеннями зору та 1 - з порушенням фізичного та розумового розвитку. З них – 12 дебютантів.

У перший день змагань чемпіонату світу українські паралімпійці вибороли7 високих нагород, серед яких 3 золоті та 4 срібні медалі та стали третіми в турнірній таблиці чемпіонату.

Плавчиння Марина Піддубна розпочала золотий відлік України на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S11 (спортсмени з порушенням зору). Українка показала час 30.34 і на 0.36 сек випередила володарку золота Паралімпіади-2016 Гюджі Лі з Китаю, яка стала третьою.

Переможну золоту естафету підхопив Ярослав Денисенко (клас S 12 - спортсмени з порушенням зору) , котрий на дистанції 100 м на спині був найкращим.

І у самому кінці змагань - золота крапка херсонки Єлизавети Мерешко (клас SB5 - спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату), котра розпочала цей чемпіонат світу спершу сріблом, лише на декілька секунд (5:17.49) уступивши суперниці з Китаю Юян Джианг, яка встановила світовий рекорд на дистанції 400 м вільним стилем (5:13.32). А вже на дистанції 100 м брасом Єлизаветі не було рівних - золото!

Нагадаємо, уродженка Херсона, 27-річна Єлизевета Мерешко на Паралімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро ( Бразилія) виграла чотири золоті та одну бронзову медалі.

Ще 3 срібла у скарбгичку України принесли

Гаращенко Кирило(клас S13 - спортсмени з порушенням зору) - дебютант чемпіонату світу, другий на дистанції 400 м вільним стилем.

Богодайко Євгеній(клас S7 - спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату) - срібло на дистанції 50 м батерфляєм.

Стеценко Анна (клас S13 - спортсмени з порушенням зору) - друга на дистанції 400 м вільним стилем.