Херсон °C

Херсонець привіз з чемпіонату Європи новий титул

Новости » Спорт
0

Двократним абсолютним чемпіоном Європи з кіокушин-карате повернувся зі змагань в Польщі херсонець Микита Пешенко. Сьогодні на вокзалі його зустрічали рідні й друзі.

23-го та 24-го листопада в польському місті Дембіца проходив Чемпіонат Європи з кіокушин-карате. Як розказує учасник змагань двократний абсолютний чемпіон Європи та чемпіон світу Микита Пешенко, в цих змаганнях взяли участь 624 спортсмени з 24-х країн. У Микити було п'ять боїв:

"Перший бій був найскладнішим - з іспанцем. Так завжди, бо після переїзду складно одразу увійти в ритм. А потім спрацювала підготовка та постійні тренування. І це дало результат".

Микита розказує, що не уявляє свого життя без спорту. На досягнутому не планує зупинятися:

"Моя наступна мета - нові перемоги. Однієї, двох перемог не достатньо. Я прагну як легендарні спортсмени разів десять стати чемпіоном світу".

У цьому чемпіонаті взяв участь і брат МикитиМар'ян Пешенко. Він розказує, що спеціально готувався. Це для нього другий Чемпіонат Європи і друге місце:

"Найскладнішим був фінальний бій - з поляком. Моя мета - стати чемпіоном світу. Спорт для мене - це моє життя! Я без цього вже не можу!"

На Чемпіонаті Європи збірна України посіла перше командне місце. Тренував Микиту та Мар'яна Пешенків Заслужений тренер України Сергій Всєволодов. Батько спортсменівКостянтин Пешенкопровів три бої і виборов "золото":

"В мене було три бої. Всі з поляками, всі складні. Однак відчуття після бою неймовірні, приголомшливі! "

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: