Хокей: «Дніпро» програв «Донбасу»

Новости » Спорт
0

22 грудня відбулася гра між «Донбас» – «Дніпро» 3:0 (2:0, 0:0, 1:0).

Шайби: 1:0 – Шишлянніков (Васильєв) – 14:50, 2:0 – Лялька (Большаков, Нікіфоров – менш.) – 18:40, 3:0 – Пангелов-Юлдашев (Горячевських – п.в, менш.) – 59:49.

Донбас: Горячевських (Качула); Колесніковс – Гончаров, Ігнатенко – Романенко, Большаков – Пангелов-Юлдашев (А), Григорьєв – Жовнір; Шишлянніков – Карамнов – Васильєв, Лялька (К) – Разумов – Нікіфоров, Мілєхін – Подзіньш – Коренчук (А), Бондаренко – Мазур – Костіков.

Дніпро: Хомутов (Гурко); Декало – Сирченко, Білоусов (А) – Пугачов, Афанасьєв (А) – Матусевич, Будько – ; Каракулько – Плотніков – Матерухін, Янішевський – Чернишенко – Жвачкін (К), Луговий – Кузьмік – Ромащенко, Тимченко – Коваленко – Целогородцев.

У 22-му турі Української хокейної ліги – Парі-Матч «Донбас» приймав вдома «Дніпро». Підтримати «щук» на «Альтаїрі» прибув десант фан-клуба «Дніпра».

Зустрічі чемпіона і віце-чемпіона країни в нинішньому сезоні завжди виходять бойовими, так сталося і цього разу. Команди грали на високих швидкостях, а перший гол стався після подвійного видалення у гостей, втім, судді скасували шайбу Нікіти Колесніковса.«Донбас» не зменшив атакувальних оборотів і вже через 4 хвилини за всіма правилами ворота суперника вразив Олег Шишлянніков. Пас з-за воріт на п’ятак – 1:0. У кінці періоду вже господарі опинились у меншості на 4 хвилини поспіль. Але гра у більшості херсонцям не вдалась…
Олексій Янішевський не влучає в пустий кут воріт.
Націлившись на ворота Степана Горячевських, «щуки» забули про власну оборону, і втікає в контратаку Віталій Лялька, який на замаху ошукує дебютанта-голкіпера «Дніпра» Олександра Хомутова.
Після перерви команди продовжили грати в жорсткий хокей, але на цей раз порушення правил були тільки з боку херсонців. Двічі поспіль опинявся в штраф-боксі Олександр Каракулько. Реалізувати більшість «Донбасу» не вдалося, і, незважаючи на обмін небезпечними моментами перед перервою (Хомутов відбиває два кидка поспіль, прицільно потім кидав Кирило Білоусов – Горячевських зловив) команди зберегли рахунок 2: 0 на третій період.
У третьому періоді господарям вдалося заспокоїти гру аж до останніх двох хвилин матчу, коли Дмитро Підгурський зняв воротаря, а через кілька секунд херсонці отримали можливість грати в більшості. Проте, Горячевських не тільки не пропустив, але і допоміг закинути 100-ту шайбу «Донбасу» в сезоні, проассістував Філіпу Пангелову-Юлдашеву.
Завдяки цій перемозі «Донбас» обійшов «Дніпро» на другому місці в турнірній таблиці.