Херсон °C

Як дивитися в очі матері вбитого сина

В топ-теме с Татьяной Дергачевой
0

Як дивитися в очі матері вбитого синаХто відповість за смерть хлопців, що загинули під стінами Верховної Ради, за каліцтва більше сотні поранених, українцям обіцяють озвучити…

«Хто відповість? » - таке запитання з неймовірною біллю в голосі задає батько загиблого Ігора Дебріна, таким запитанням задаються останніми днями жителі Херсонщини.

Люди вражені, чому на мирній території лишень через якісь недолугі амбіції мають гинути молоді хлопці, котрі пішли тільки вчитися, як захищати Батьківщину.

Зрозуміло, що ніякі слова вже більше ніколи не можуть втішити рідних загиблих. Вчора Президент Порошенко просив пробачення за смерть у батьків їх дітей…

Політики з трагічного приводу і далі продовжують висказуватися на шквал: «Хто створив передумови для цієї трагедії: політичні сили, які привели людей, чи влада, яка всупереч волі народу, продавлює вигідні їй рішення?»

Звичайні ж херсонці виказують свої переживання і в соціальних мережах про те, що болить людям звичайним:

Олег Стецюк :

«31 августа под стенами Верховного совета погибли херсонцы, мои земляки: Игореша Дебрин, Саша Костин. Не могу даже себе представить, как смотреть в глаза матери, и что ей говорить? Ради чего погибли их дети? Во имя кого они отдали свою жизнь? От рук какого врага они полегли? Кто враг, кто друг? Безумие...Безумие, пожирающее своих же детей(((

Олег Зайченко:

«В праведном гневе, нам нужно не потерять трезвого взгляда. Не правильно лепить клеймо и шельмовать всех свободовцев. Подавляющее большинство членов Свободы вынесло на своих плечах и победу Майдана, и честно воюет за Украину. О Тягнибоке отдельный разговор. Правильно говорят: не твори себе кумира».

Дементий Белый:

«Цветы на месте гибели ребят у стен Верховной Рады. Фото сделано вчера вечером.
Напомню, что из трех ребят - двое - жители Херсонской области, срочники.

Смерти этих молодых ребят должны показать политическим активистам, что ни в коем случае нельзя повышать градус ненависти и нетерпимости к своим политическим оппонентам.
Ненависть в взведенной до предела стране, наводненной оружием ведет вот к таким нелепым смертям. А жизнь человека – бесценна».

Наталія Возаловська:

«Сьогодні по дорозі з роботи слухала в автобусі думки людей стосовно подій в Києві. Так от, люди були за те, щоб з депутатів, які закликали на мітинг під ВР зняти недоторканність, судити, і викинути геть з ВР. Оту «Свободу» взагалі відмінити. Це не Майдан, коли нічого не було зразу зрозуміло. Тут доказів "вище криші". Ось такі думки людей. Пишу без матюків».

Виктор Залевский:«Кровавый счёт оплатил ещё один Херсонец. Я плачу. Мне не стыдно. Это ровесники моего Сына. Мне больно. И не получается сдержать слез. Да и не хочу. Светлая память» .

Роман Медведєв:

«Якось Херсонщина прийняла на себе майже всіх загиблих, в теракті , біля Верховної Ради. Молимося щоб то були останні жертви цієї війни».

Тарас Бузак: «Загиблий зі Зміївки Херсонської області...  В рідному селі Ігора про трагедію знають. Кажуть, що хлопець тільки навесні був призваний до армії. До цього навчався в Херсонському технологічному інституті, працював на Бериславському машинобудівельному заводі. "Мама у нас в селі працює директором дитячого садочку. А батько раніше працював на тому ж заводі виконробом. Дуже хороша родина", - сказав "Знай" голова сільради Олександр Козак».

Цитую своїх земляків, читаю політиків, і відчуваю, що останні зрозуміють людей тільки тоді, коли своїх дітей відправлять СЛУЖИТИ Батьківщині. Я не спеціаліст у військових стратегіях, але з впевненістю можу сказати, якби депутатів по черзі відправляли в АТО, то і забезпечення армії, і проведення мітингів були б іншими…

 

Думаю, Президентові нелегко було підбирати слова, але мужності у нього вистачило. І навіть не уявляю, що було б із Тягнибоком, якби він зараз приїхав в Зміївку чи Козачі Лагері…

Тож, можливо, хоч зараз оті всі «рвуни» до влади та грошей, від будь-яких партій, на такому кровавому прикладі зрозуміють, що кожен терпець таки має кінець – наразі для декого він стане хоча б політичним!


Тетяна Дергачева

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: